Altijd een Voermeester in de buurt

Wij vinden het belangrijk dat er altijd een specialist bij jou in de buurt is. Daarom hebben we de rayons zo ingedeeld dat jouw specialist snel je vraag kan beantwoorden en indien nodig snel ter plekke kan zijn. Elke specialist heeft een grote voorliefde voor paarden en heeft jarenlange ervaring met het houden en verzorgen van paarden. Hierdoor ben je verzekerd van uitstekend advies waar je mee verder kunt.

 Voor vragen en bestellingen kun je ook terecht bij onze klantenservice.

Klantenservice

Passie voor paarden

Onze specialisten hebben een passie voor paarden. Met het juiste advies en het beste voer voelt je paard zich optimaal. Dit zie je terug in het gedrag en de prestaties van het dier. Daarom is het van belang dat het voer goed afgestemd wordt op de wensen van het paard en de paardenhouder.

Specialist in jouw regio

Om je zo goed en snel mogelijk te helpen hebben wij onze specialisten verdeeld over Nederland. Dit zorgt voor korte lijnen tussen jou en de specialist. De verdeling van regio's is te zien in de afbeelding hieronder. De cijfers geven de regio's aan. Onder de afbeelding kun je zien welke specialist in jouw regio werkt. 

Afbeelding: rayonkaart_voermeesters
Hieronder vind je de specialist in jouw regio

Specialisten paardenhouderij

Robert van den Berg

Regio 1

r.vandenberg@voermeesters.nl

Eise Brinkman

Regio 2

e.brinkman@voermeesters.nl

Albert Drost

Regio 3

a.drost@voermeesters.nl

Michelle Ackermans

Regio 4

m.ackermans@voermeesters.nl

Marjon Jolink

Regio 5

m.jolink@voermeesters.nl

Rob van Kempen

Regio 6

r.vankempen@voermeesters.nl

Remco Zuidam

Regio 7

r.zuidam@voermeesters.nl

Sjaak Joosten

Regio 8

s.joosten@voermeesters.nl

Klantenservice

Joziene Meijering

Medewerker klantenservice

info@voermeesters.nl

Karen Schiferli

Medewerker klantenservice

info@voermeesters.nl